Cosmoway | SPAUDA
17699
page-template-default,page,page-id-17699,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

SPAUDA

vvvv

Grožio profesionalų patarimai, kurie suteiks jūsų veido odai švytėjimo

Atėjus vasarai norime apsaugoti savo odą, tačiau dažnai imamės netinkamų priemonių, kurios tik pablogina odos būklę. Svarbu nepamiršti, jog tik drausmė, savikontrolė ir kantrybė ugdo teisingus įpročius, kurie vėliau nereikalaus jokių papildomų pastangų, nes tai taps tiesiog gyvenimo būdo dalimi ir garantuos pastebimus rezultatus. Patarimais, kaip tų rezultatų pasiekti, dalijasi „Cosmoway“ akcininkė ir rinkodaros vadovė Justė Pinkevičienė.

Plačiau

GREEN FEEL’S: lietuviško prekės ženklo dialogas su vartotoju

Atvirai ir vartotojui suprantama kalba šnekėti apie produkto sudedamąsias dalis – toks lietuviškos kosmetikos GREEN FEEL’S gamintojų sprendimas leido jaunam prekės ženklui įtvirtinti savo pozicijas rinkoje.

Konkurencinga kainų atžvilgiu, bet kartu nekelianti jokių abejonių vartotojams dėl sudėties kokybės – tokiu principu vadovaujasi veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos GREEN FEEL’S kūrėjai. Prieš keletą metų vitrinose atsiradę naujojo lietuviško prekės ženklo produktai iš kitų ryškiai išsiskyrė savo produkto pakuote, kurioje aiškiai išdėstyta visa jo sudėtis.

Plačiau