Cosmoway | SPAUDA
17699
page-template-default,page,page-id-17699,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

SPAUDA

GREEN FEEL’S: lietuviško prekės ženklo dialogas su vartotoju

Atvirai ir vartotojui suprantama kalba šnekėti apie produkto sudedamąsias dalis – toks lietuviškos kosmetikos GREEN FEEL’S gamintojų sprendimas leido jaunam prekės ženklui įtvirtinti savo pozicijas rinkoje.

Konkurencinga kainų atžvilgiu, bet kartu nekelianti jokių abejonių vartotojams dėl sudėties kokybės – tokiu principu vadovaujasi veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikos GREEN FEEL’S kūrėjai. Prieš keletą metų vitrinose atsiradę naujojo lietuviško prekės ženklo produktai iš kitų ryškiai išsiskyrė savo produkto pakuote, kurioje aiškiai išdėstyta visa jo sudėtis.

Plačiau

Klaidos renkantis veido kremą. Kaip jų išvengti?

Tai vienas dažniausių grožio industrijos specialistams užduodamų klausimų. O šie neretai atsako, kad tai labai individualu ir vieno teisingo atsakymo tiesiog negali būti. Ir jie neklysta. Vis dėlto pabandykime rasti bent kokį atspirties tašką, rėmus, iš kurių nereikėtų išklysti.

Plačiau
1

Pamatytas kosmetikos lagaminėlis tapo gyvenimo svajone

 

Kai turi svajonę, jos siekti nesutrukdo jokie išbandymai ar atkalbinėjimai. Ir kuo ilgesnis kelias, tuo paprasčiau kuriant verslą.

Plačiau