Cosmoway | ALIEJINĖS KONSISTENCIJOS KŪNO PRAUSIKLIS SU ŠALTALANKIŲ ALIEJUMI
18007
page-template-default,page,page-id-18007,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

ALIEJINĖS KONSISTENCIJOS KŪNO PRAUSIKLIS SU ŠALTALANKIŲ ALIEJUMI

Glycine Soja (Soybean) Oil – sojų pupelių aliejus praturtintas riebiosiomis riebalų rūgštimis užtikrina odos švelnumą bei minkštumą. Veikia kaip antioksidantas, atnaujina odos sruktūrą bei elastingumą.

MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Cocamide DEA – ingredientų mišinys, susidedantis iš paviršiaus akyviosios medžiagos ir emulsiklio, užtikrinantis puikų putojimą. Veikia kaip tirpiklis, neleidžiantis atsiskirti natūraliems aliejams.

Isopropyl Palmitate – medžiaga pasižyminti odą mikštinančiomis ir maitinančiomins savybėmis, greitai susideria į odą.

Ricinus Communis Oil – augalinės kilmės aliejus, natūraliai drėkinantis, minkštinantis ir kondicionuojantis odą.

Amygdalus Dulcis (Almond) Oil – šis natūralus migdolų aliejus, sudėtyje turintisvitaminų A, B1, B2 ir B6, pasižymi drėkinančiomis ir odą maitinančiomis savybėmis. Sudėtyje yra net 30% linoleninės rūgšties ir nepakeičiamosOmega 6 riebalų rūgšties. Linoleninė rūgštis prisideda prie vandens išgarinimo iš odos sumažinimo bei prie sveikos odos palaikymo. Giliai įsiskverbia į odą, prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo, padeda pamaitinti odą.

Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil – šaltalankių aliejus kupinas Omega 7 riebalų rūgščių, kurios maitina ir praturtina vitaminais odą.

Tocopheryl Acetate – antioksidantas, vitamin E šaltinis, nepaprastai intensyviai maitinantis, drėkinantis ir stiprinantis odą.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

Linalool – kvapiklis, suteikiantis gaivų kvapą. Taip pat šis kvapiklis yra alergenas, kurį būtina deklaruoti ingredientų sąraše.

Geraniol – natūralus, iš pušų sintetinamas, kvapiklis. Taip pat šis kvapiklis yra alergenas, kurį būtina deklaruoti ingredientų sąraše.