Cosmoway | Mūsų komanda
16857
page-template-default,page,page-id-16857,page-child,parent-pageid-15595,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Mūsų komanda

180724-603-Cosmoway kolektyvas-web
Vitalijus Voleika,
Direktorius

,,COSMOWAY pasiekimai priklauso nuo visos mūsų profesionalų komandos, savo srities specialistų, taikančių inovatyvius sprendimus ir metodus kosmetikos kūryboje ir gamyboje. Išskirtiniu noru dirbti degančios akys, užsispyrimas siekiant tikslo, komandiniai sprendimai – tai mus veda į priekį ir išskiria iš kitų.
Produktai kuriami su meile, atvirumo ir nuolatinio tobulėjimo grįstomis vertybėmis, todėl vertiname kiekvieno darbuotojo pastangas, iniciatyvas ir idėjas. ’’

180724-316-Cosmoway kolektyvas-web
Justė Pinkevičienė,
Rinkodaros vadovė

,,Žinote jausmą kai per kūną bėga virpuliukai nuo itin malonių pojūčių? Šiuos virpuliukus aš jaučiu kiekvieną dieną dirbdama COSMOWAY. Grožio pasaulį tiesiog ,,įsimylėjau’’ dar nuo 16 metų.
Turėti kosmetikos gamyklą buvo mano svajonė. Ją sukurti viena nebūčiau galėjusi, nes kaip žinia reikalingos ypatingos kompetencijos skirtingose srityse. Dėkoju likimui, jog sutikau žmones, kurie tikri savo srities profesionalai ir su kuriais tapome tikra komanda. Kiekvienas dirbantis COSMOWAY – didžiausias šios įmonės turtas. O kiekvienam iš mūsų geriausia dovana – vartotojų komplimentai mūsų kūriniams.’’

180724-633-Cosmoway kolektyvas-web
Raimundas Dautartas,
Gamybos vadovas

“COSMOWAY pradėjau dirbti dar būdamas studentas. Įsidarbinau, kai įmonė buvo neseniai įsikūrusi, tad galima sakyti, jog mes augome, mokėmės ir tobulėjome kartu.
Džiaugiuosi dirbdamas įmonėje, kurioje nėra rutinos, nes kosmetikos produktų gamyba yra sudėtingas ir aukščiausių kokybės standartų reikalaujantis procesas, tad užtikrinti visų procesų sklandų darbą yra įdomus iššūkis.
Labiausiai vertinu tai, kad COSMOWAY turiu galimybę bendrauti, dirbti ir tuo pačiu mokytis iš savo kolegų, kurie yra tikri savo sričių profesionalai. Daugiau nėra tokio kolektyvo kaip šis.”

180724-381-Cosmoway kolektyvas-web
Indrė Maziukaitė,
Projektų vadovė

“COSMOWAY – įmonė, kuri yra pilna naujovių, užsispyrusi ir pasiryžusi priimti nestandartinius sprendimus, siekia maksimalios kokybės tiek gaminant produkciją, tiek bendraujant su klientais ir partneriais.
Labai smagu dirbti įmonėje, kurioje visada galiu laisvai reikšti savo nuomonę, kuri visada išklausoma ir į ją atsižvelgiama. Dirbant jaučiuosi svarbia komandos dalimi, kuri prisideda prie įmonės kūrimo, tobulėjimo bei tikslų siekimo. Tai ne tik darbo vieta, bet ir komanda, kuriai linkiu didžiausios sėkmės.
Kalbant apie komandą, nors ji dar nėra didelė, tačiau labai draugiška ir pasiryžusi visuomet padėti. Mūsų kolektyvą sudaro jauni ir veržlūs savo srities profesionalai, kurie nuolat tobulina savo žinias bei įgūdžius, siekia vis aukštesnių rezultatų.
Žinau, jog parduodame aukštos kokybės, su meile kurtus produktus, kuriuos galite rasti ir mano vonios kambaryje. Dėl šių priežasčių, bendraudama su klientais visada jaučiuosi drąsi ir pasitikinti savimi.”

180724-022-Cosmoway kolektyvas-web
Vesta Belovienė,
Svarbių klientų vadovė

,,Darbas COSMOWAY yra tai, kas man tiesiog labai patinka. Kiekvieną dieną. Kosmetika yra tikra mano aistra. Tą įrodo faktas, jog su ja dirbu jau vienuolikti metai.
COSMOWAY komanda man yra ypatinga dėl itin stiprios komandinės dvasios. Jaučiamės kaip šeima. Vienas už visus ir visi už vieną.
Nuolat domimės vyraujančiomis tendencijomis kosmetikos rinkoje, ieškome kokybiškiausių odai ir plaukams naudingiausių naujovių.’’

180724-714-Cosmoway kolektyvas-web
Augustė Šarkauskaitė,
Laborantė

,,Savo karjerą COSMOWAY įmonėje pradėjau, kaip biotechnologijos mokslų studentė, atlikdama praktiką laboratorijoje, o šiandien – džiaugiuosi galėdama save realizuoti, kaip laborantė. Matau labai spartų įmonės augimą ir ryžtą augti dar labiau. Vadovų kompetencijos ir nuolatinės pamokos labai motyvuoja, o svarbiausia, jog jaučiuosi COSMOWAY ,,šeimos’’ dalimi. Esu vienas mažas sraigtelis, viename dideliame mechanizme ir stengiuosi, kad tas mechanizmas veiktų nesustodamas.’’