Cosmoway | ATKURIAMASIS PLAUKŲ ALIEJUS
17951
page-template-default,page,page-id-17951,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

ATKURIAMASIS PLAUKŲ ALIEJUS

Cyclopentasiloxane – medžiaga leidžianti produktui lengviau pasiskirstyti ant plaukų ir po naudojimo juos legviau iššukuoti. Plaukai lieka minkšti ir švelnūs tarsi šilkas, be jokio sunkumo.

Dimethiconol – silikonas, kurio dėka produktas lengvai pasiskirsto ir ant plaukų nepalieka riebumo jausmo.

Phenyl Trimethicone – medžiaga, suteikianti plaukams natūralų žvilgesį ir spindesį. Taip pat užtikrina, kad produktas nebūtų lipnus ir maloniai pasiskirstytų.

Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil – natūralus kanapių sėklų aliejus savo sudėtyje turi komponentų, padedančių gaminti keratiną – svarbiausią plaukų baltymą, atsakingą už sveikų plaukų struktūrą, elastingumą bei blizgesį.

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil – augalinių aliejų ir simondsijų aliejaus mišinys, suteikiantis plaukams žvilgesio ir švelnumo. Praturtintas natūraliu antioksidantu takoferoliu, kuris naudojamas norint stabilizuoti deguoniui jautrius komponentus. Atlieka plaukų drėkinimo ir kondicionavimo funkcijas.

Tocopheryl Acetate – antioksidantas, vitamino E šaltinis, nepaprastai intensyviai maitinantis, drėkinantis ir stiprinantis plaukus.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

479033101546 GREEN FEELS Repairing hair oil_be sesel