Cosmoway | BALINAMOJI DANTŲ PASTA SU NATŪRALIU KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUMI
18195
page-template-default,page,page-id-18195,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

BALINAMOJI DANTŲ PASTA SU NATŪRALIU KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUMI

Calcium Carbonate*– švelni abrazyvinė medžiaga, padedanti nuo danties paviršiaus pašalinti dėmeles. Turi buferinių savybių, todėl padeda stabilizuoti burnos pH ir išvengti burnos ertmės rūgštėjimo. Palaiko šarminį burnos ertmės pH.
Aqua*– kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Sorbitol, Mannitol*– drėkikliai, kurie neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tubelėje ir suteikia jai švelnią tekstūrą. Tai taip pat yra saldikliai, kurie nėra metabolizuojami burnos bakterijų, ir taip sumažina rūgščių gamybą, o tai iš dalies mažina tikimybę atsirasti dantų ėduoniui.

Glycerin*– drėkiklis, kuris neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tūbelėje, padeda kontroliuoti dantų pastos klampumą.

Calcium Hydroxyapatite*; Calcium Carbonate*– kalcio karbonato ir kalcio hidroksiapatito kompleksas, sukurtas taip, kad turėtų didelį paviršiaus plotą, kuris lengvai prisitvirtina prie danties paviršiaus ir taip palengvina danties remineralizacijos procesą. Padeda balinti dantis ir sušvelninti danties paviršių.

Hydrated Silica*– tirštiklis, kuris naudojamas dantų pastų formulėse, padeda stabilizuoti dantų pastą.

Aqua*; Disodium Cocoyl Glutamate*; Propanediol*; Sodium Chloride*– draugiška gamtai ir švelni valomoji medžiaga, skirta padėti nuvalyti nešvarumus nuo danties paviršiaus.

Calcium Glycerophosphate*– aktyvusis komponentas, kuris padeda išvengti burnos gleivinės rūgštėjimo, remineralizuoti danties emalį ir išvengti ėduonies.

Cellulose Gum* – vandeninės ir kietos fazių surišėjas, stabilzuojantis dantų pastą ir neleidžiantis atsiskirti kietai ir vandeninei dantų pastos fazėms.
Sodium Monofluorophosphate – aktyvusis komponentas, viena iš fluorido formų naudojamų dantų pastose, padedantis sustiprinti dantis. Tai prevencinė priemonė nuo dantų ėduonies, padedanti remineralizuoti emalį ankstyvose ėduonies stadijose.

Mentha Piperita (Peppermint) Oil*; Mentha Spicata (Spearmint) Oil* – eteriniai aliejai, suteikiantys pastai būdingą kvapą ir skonį, padedantys paslėpti kitų ingredientų skonius ir kvapus.

Linalool*– eterinių aliejų sudėtinis komponentas, suteikiantis kvapą.

Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*– aliejus, kuriame gausu nepakeičiamų Omega 6 ir Omega 3 rūgščių bei antioksidantų tokių,kaip vitaminas E ir karotenas, kurie padeda stiprinti dantenas.
Cocamidopropyl Betaine; Aqua*; Sodium Chloride* –švelni valomoji medžiaga, pagerinanti produkto putojimą, išgauta iš natūralios kilmės žaliavų.

Sodium Saccharin– saldiklis, naudojamas dantų pastose pagerinti skonines savybes, paslėpti kitų ingredientų skonius.

Propanediol*, Ethylhexylglycerin– konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

*Natūralios prigimties ar ekologiškumo sertifikatais patvirtintos medžiagos.