Cosmoway | DUŠO ŽELĖ SU GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI
17998
page-template-default,page,page-id-17998,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

DUŠO ŽELĖ SU GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI

Aqua* – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Sodium Coco-Sulfate* – anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Glycerin* – aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Coco-Betaine* – iš kokosų aliejaus išgaunama paviršiaus aktyvioji medžiaga,  kuri padeda sušvelninti anijoninės paviršiaus aktyvios medžiagos veikimą, laikoma labai švelniu odą ir plaukus kondicionuojančiu plovikliu, turinčiu antistatinių savybių.

Juglans Regia (Walnut) Seed Oil* – tai natūralus graikinių riešutų aliejus, gaunamas šaltai presuojant kruopščiai atrinktus riešutus. Aliejuje yra net 60% Omega 6 ir 12% Omega 3 riebalų rūgščių, kurios turi įtakos geram produkto oksidaciniam stabilumui. Graikinių riešutų aliejus drėkina odą, suteikia jai švelnumo ir minkštumo jausmą.

Panthenol* – aktyvus komponentas dedamas į kosmetikos priemones tam, kad padėtų pagerinti plaukų ir odos išvaizdą, veikia kaip drėkiklis, suteikiantis odai minkštą ir lygią išvaizdą.  Kondicionuoja plaukus ir odą, veikia kaip antistatikas.

Xanthan Gum* – tirštiklis ir formulės stabilizatorius, ne tik sujungiantis visas medžiagas į vieną visumą, bet ir atliekantis odos kondicionavimo funkciją.

Lactic Acid* – medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside – tai polimero ir paviršiaus aktyvios medžiagos mišinys, naudojamas kaip baliklis, suteikiantis produktui kreminę baltą spalvą.

Benzyl Alcohol* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

Dehydroacetic Acid* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

* – Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai