Cosmoway | DUŠO ŽELĖ SU KOKOSŲ ALIEJUMI
17984
page-template-default,page,page-id-17984,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

DUŠO ŽELĖ SU KOKOSŲ ALIEJUMI

Aqua* – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco Glucoside* – tai švelni nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų.Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, kondicionuoja odą ir plaukus.

Sodium Coco-Sulfate* – anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Glycerin* – aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Cocamidopropyl Betaine* – iš natūralių žaliavų išgauta paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti produkto veikimą, gerina produkto putojimą bei jį tirština. Veikia kaip antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Cocos Nucifera (Coconut) Oil* – kokosų aliejus, pasižymi intensyviomis odą maitinančiomis savybėmis. Jame yra įvairių, itin naudingų vitaminų bei antioksidantų, kurie suteikia odai minkštumo ir švelnumo.

Panthenol* – aktyvus komponentas dedamas į kosmetikos priemones tam, kad padėtų pagerinti plaukų ir odos išvaizdą, veikia kaip drėkiklis, suteikiantis odai minkštą ir lygią išvaizdą.  Kondicionuoja plaukus ir odą, veikia kaip antistatikas.

Xanthan Gum* – tirštiklis ir formulės stabilizatorius, ne tik sujungiantis visas medžiagas į vieną visumą, bet ir atliekantis odos kondicionavimo funkciją.

Lactic Acid*– medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside – tai polimero ir paviršiaus aktyvios medžiagos mišinys, naudojamas kaip baliklis, suteikiantis produktui kreminę baltą spalvą.

Benzyl Alcohol*– ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

Dehydroacetic Acid* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Coumarin – sudedamoji kvapo dalis.

*– Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai