Cosmoway | MAITINAMASIS KŪNO KREMAS SU GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI
18091
page-template-default,page,page-id-18091,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

MAITINAMASIS KŪNO KREMAS SU GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI

Aqua* – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Glycerin* – aktyvus odos drėkiklis, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo.

Caprylic/Capric Triglyceride* – medžiaga gaunama iš kokosų aliejaus ir glicerino. Ingrediento paskirtis – maitinti ir minkštinti odą.

Dicaprylyl Ether* – ekologiškumo sertifikatus turinti medžiaga, kuri pasirūpina, kad kosmetikos priemonė puikiai pasiskirstytų ant odos ir suteiktų jai šilko pojūtį.

Cetearyl Alcohol* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta medžiaga, būtina tam, kad priemonė nesusisluoksniuotų, nesušoktų į gumulėlius ir tolygiai pasiskirstytų ant veido bei kūno odos, nes tik taip atsiskleis tikrosios produkto savybės. Taip pat, šis komponentas pasižymi minkštinamosiomis bei raminamosiomis savybėmis.

Glyceryl Stearate SE* – ekologiškumo sertifikatus turintis komponentas, kuris yra būtinas siekiant užtikrinti tvirtą kremo konsistenciją, kad ją būtų galima tinkamai paskirstyti ant odos.

Cetearyl Wheat Straw Glycosides* – medžiaga, padedanti sujungti aliejinę ir vandens fazes į vientisą, puikiai ant odos pasiskirstančią masę.

Dimethicone – medžiaga, formuojanti apsauginį sluoksnį ant odos (leidžia odai kvėpuoti), kuris yra atsparus vandeniui.

Juglans Regia (Walnut) Oil*; Olus Oil*; Tocopherol* – natūralus graikinių riešutų aliejus ir augalinių aliejų mišinys padeda maitinti ir drėkinti odą, suteikdamas jai ypatingo švelnumo pojūtį.

Persea Gratissima (Avocado) Oil*; Olus Oil* – natūralus avokadų aliejus ir augalinių aliejų mišinys, pasižymi sausos, dehidratavusios odos atkuriamosiomis savybėmis. Sudėtyje turi itin svarbių odai A ir E vitaminų.

Panthenol – tai yra B5 vitamino forma, kuri yra itin svarbi sveikai atrodančiai odai. Šis komponentas pasižymi odos būklę gerinančiomis savybėmis, ją drėkina, tonizuoja, suteikia minkštumo bei stangrumo. Taip pat pasižymi raminamuoju poveikiu.

Tocopheryl Acetate – vitaminas E, kuris yra skirtas apsaugoti natūralius priemonėje naudojamus aliejus nuo oksidacinio proceso (vykstant oksidaciniam procesui aliejus praranda savo savybes, keičia kvapą, dėl to priemonė praranda kokybę).

Sodium Polyacrylate – komponentas, padedantis išgauti tinkamą, puikiai ant odos pasiskirstančią priemonės konsistenciją.

Benzyl Alcohol*; Dehydroacetic Acid* – konservantas, kuris yra skirtas išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Parfum  – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

* – Natūralios prigimties ar ekologiškumo sertifikatais patvirtintos medžiagos.

4779033101812 LOVELY LINE Kuno kremas su graik riesut_be sesel