Cosmoway | GROŽIO NAUJIENLAIŠKIS
17829
page-template-default,page,page-id-17829,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

GROŽIO NAUJIENLAIŠKIS

8b00ff10-2130-4b61-95f9-fdbc6fb56f4f

AR PIGI KOSMETIKA GALI BŪTI GERA?

Labas, mieloji,

Dar vienas mėnuo ir dar viena, įvairiais grožio mitais apipinta, grožio naujienlaiškio tema. Klausimo ‘’Ar pigi kosmetika gali būti gera, kokybiška ir efektyvi?’’ GREEN FEEL’S komandos nariai sulaukia bene dažniausiai. Tad laikas atskleisti šią mįslingą grožio industrijos užsklandą ir išsiaiškinti kaipgi yra ištikrųjų. Nieko nelaukus, kartu kibkime nagrinėti temą.

 

Plačiau
15055681_10211904967005884_1728929572366610878_n

4 GROŽIO PATARIMAI

Labas, miela drauge,

Rašome Tau laišką, kurio tikslas – pasidalinti su Tavimi mūsų sukauptomis ir tikime, jog naudingomis, žiniomis apie grožio puoselėjimą bei kosmetikos kūrimo subtilybes. Nuo šiol, Tau panorėjus, GREEN FEEL‘S grožio laišką gali prenumeruoti kiekvieną mėnesį. Mes, žinoma, labai lauksime ir Tavo atsakymo su klausimais ar, tiesiog, patirtimis. Tikime, jog šie laiškai taps nuostabia tradicija, pramoga ir naudingos mums visoms rūpimos informacijos pasidalinimu. O gal vieną dieną nuspręsime, jog atėjo laikas ir mūsų tikram pasimatymui?

 

Plačiau

SPF

Labas mieloji,

Grįžtame su naudingais patarimais Tavo grožio puoselėjimui! Ar jau pajautei, jog nuo šiol gali jaustis rami, nes turi tikrą grožio ekspertą šalia?

Šiame naujienlaiškyje Tu rasi esminę informaciją, kurią privalai žinoti apie teisingą apsaugą nuo saulės. Juk nenorime, kad mus taip džiuginantys saulės spinduliai paankstintų mūsų odos senėjimą ir sukeltų pavojingas ligas.

 

Plačiau

VANDUO

Labas, miela drauge,

Turbūt jau esi girdėjusi, kad mūsų organizmą sudaro apie 70% vandens ir jis yra ne tik sveikatos, bet ir gražios odos šaltinis. Tai kodėl gi mums vis dar taip sunku išgerti reikiamą kiekį vandens? Juk sveikatos ir grožio specialistų argumentus įrodančius vandens naudą girdime bene kasdien… MES SKUBAME JUMS Į PAGALBĄ, vardan tos sveikatos ir ŠVYTINČIOS ODOS.

 

Plačiau

ŽVILGANTYS PLAUKAI

Mieloji,
Visi aplinkui tik ir šneka, kad plaukai – gražiausia moters puošmena, tačiau, kad ir kaip jais besirūpintum, jie vis dar neatrodo, kaip iš žurnalo viršelio? Mes nepažadame Tau stebuklų, bet mielai pažersime net 7 patarimus, kurie padės Tavo plaukus sustiprinti ir privers juos dar labiau žvilgėti.

Plačiau

KAIP TEISINGAI TEPTI VEIDO PRIEMONES?

Labas, mieloji,
Ar pasiilgai mūsų grožio paslapčių? Nekantraujame su Tavimi pasidalinti šiuo naujienlaiškiu, kuris Tave supažindins (o gal tik primins?), kaip gi teisingai tepti kosmetikos priemones ant veido odos. Teisingi veido priežiūros ritualai ne tik pasirūpins Tavo veido oda tinkamai, bet ir atitolins pirmąsias raukšleles ir senėjimo požymius.

Dalinamės TOP 4 patarimais, kuriuos Tu privalai pritaikyti savo grožio rutinoje jau šiandien!

Plačiau

KAS SUKELIA ODOS SENĖJIMĄ IR KAIP TO IŠVENGTI?

Labas, mieloji,

Ar ir Tu nuolat girdi, kad vienas efektyviausių burtažodžių padedančių palaikyti tobulą odos būklę  – intensyvus jos drėkinimas? Vis ieškai stipriausiai drėkinančių veido kremų, serumų, kaukių, bet burtai taip ir nesuveikia? LAIKAS stiprinti pajėgas.

Plačiau