Cosmoway | JAUTRIAI ODAI SKIRTAS MICELINIS VANDUO SU SAKURŲ EKSTRAKTU
17750
page-template-default,page,page-id-17750,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

JAUTRIAI ODAI SKIRTAS MICELINIS VANDUO SU SAKURŲ EKSTRAKTU

Aqua*– kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides– medžiagos, veikiančios kaip odos minkštikliai, kurie padeda sumažinti vandens garavimą iš odos ir taip padeda palaikyti tinkamą drėgmės lygį odoje. Suteikia ilgalaikį malonų jausmą, nes padeda atstatyti lipidinį odos sluoksnį.

Ethylhexylglycerin, Propanediol*– konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Glycerin*– aktyvus odos drėkiklis, apsaugantis odą nuo drėgmės praradimo.

Prunus Serrulata Flower Extract* – sakurų žiedų ekstraktas, kuris skatina kolageno gamybą odoje, kondicionuoja ir drėkina ją. Šis ekstraktas taip pat pasižymi raminančiomis ir sudirgimą mažinančiomis savybėmis.

Helichrysum Italicum Extract* – šlamučių ekstraktas, kuris ramina bei atpalaiduoja jautrią odą, mažina uždegimą ir padeda išlaikyti drėgmės balansą.

PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Oleth-10 – soliubilizatorius, reikalingas išitirpinti  konservantą.

Disodium EDTA – komponentas, padedantis apsaugoti produktą nuo kieto vandens poveikio, kuris gali pasireikšti produkto spalvos pasikeitimu, atsiradusiu blogu kvapu ar skoniu.

4779033101522 Pure Sensitive _Micelinis vanduo 02 be sesel