Cosmoway | JAUTRIEMS DANTIMS SKIRTA PASTA SU NATŪRALIU CIBERŽOLĖS EKSTRAKTU
18210
page-template-default,page,page-id-18210,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

JAUTRIEMS DANTIMS SKIRTA PASTA SU NATŪRALIU CIBERŽOLĖS EKSTRAKTU

Calcium Carbonate*– švelni abrazyvinė medžiaga, padedanti nuo danties paviršiaus pašalinti dėmeles. Turi buferinių savybių, todėl padeda stabilizuoti burnos pH ir išvengti burnos ertmės rūgštėjimo. Palaiko šarminį burnos ertmės pH.

Aqua*– kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Sorbitol, Mannitol*– drėkikliai, kurie neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tubelėje ir suteikia jai švelnią tekstūrą. Tai taip pat yra saldikliai, kurie nėra metabolizuojami burnos bakterijų, ir taip sumažina rūgščių gamybą, o tai iš dalies mažina tikimybę atsirasti dantų ėduoniui.

Glycerin*– drėkiklis, kuris neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tūbelėje, padeda kontroliuoti dantų pastos klampumą.

Calcium Hydroxyapatite*; Calcium Carbonate*– kalcio karbonato ir kalcio hidroksiapatito kompleksas, sukurtas taip, kad turėtų didelį paviršiaus plotą, kuris lengvai prisitvirtina prie danties paviršiaus ir taip  palengvina danties remineralizacijos procesą. Padeda balinti dantis ir sušvelninti danties paviršių.

Hydrated Silica*– tirštiklis, kuris naudojamas dantų pastų formulėse, padeda stabilizuoti dantų pastą.

Aqua*; Disodium Cocoyl Glutamate*; Propanediol*; Sodium Chloride*– draugiška gamtai ir švelni valomoji medžiaga, skirta padėti nuvalyti nešvarumus nuo danties paviršiaus.

Potassium Oxalate*– dvigubo poveikio aktyvus komponentas, skirtas jautrių dantų priežiūrai. Komponentas nusėda ant danties ir užveria dentino tubules, taip veikdamas ilgą laiką.Turi ir trumpalaikį efektą – padeda sumažinti dantų nervų galiukų jautrumą.

Cellulose Gum*– vandeninės ir kietos fazių surišėjas, stabilzuojantis dantų pastą ir neleidžiantis atsiskirti kietai ir vandeninei dantų pastos fazėms.
Sodium Monofluorophosphate – aktyvusis komponentas, viena iš fluorido formų naudojamų dantų pastose, padedantis sustiprinti dantis. Tai prevencinė priemonė nuo dantų ėduonies, padedanti remineralizuoti emalį ankstyvose ėduonies stadijose.

Mentha Piperita (Peppermint) Oil*– eterinis aliejus, suteikia pastai būdingą kvapą ir skonį, padeda paslėpti kitų ingredientų skonius ir kvapus.

Linalool*– eterinių aliejų sudėtinis komponentas, suteikiantis kvapą.

Glycerin, Aqua, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract*– iš ciberžolės šaknų išgautas ekstraktas, tinkantis jautrios odos priežiūrai, padeda nuraminti jautrias dantenas.

Cocamidopropyl Betaine*, Aqua*, Sodium Chloride* –švelni valomoji medžiaga, pagerinanti produkto putojimą, išgauta iš natūralios kilmės žaliavų.

Sodium Saccharin– saldiklis, naudojamas dantų pastose pagerinti skonines savybes, paslėpti kitų ingredientų skonius.

Propanediol*; Ethylhexylglycerin– konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Beta-Carotene-dažiklis, kuris suteikia dantų pastai būdingą spalvą.

*Natūralios prigimties ar ekologiškumo sertifikatais patvirtintos medžiagos.