Cosmoway | LŪPŲ BALZAMAS SU PROPOLIU IR KAKAVOS SVIESTU
17793
page-template-default,page,page-id-17793,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

LŪPŲ BALZAMAS SU PROPOLIU IR KAKAVOS SVIESTU

Helianthus Annus Seed Oil*– saulėgrąžų aliejus pasižymi odą minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Ant lūpų odos ši medžiaga suformuoja apsauginę plėvelę, kuri padeda išvengti drėgmės išgaravimo ir padidiną odos drėkinimą. Aliejuje taip pat gausu itin svarbių riebiųjų rugščių ir Vitamino E.

Cera Alba*– tai natūrali medžiaga kitaip dar vadinama bičių vašku. Ši medžiaga sudaro ant odos tam tikrą barjerą, kuris ją apsaugo nuo išorės veiksnių. Bičių vaškas padeda sulaikyti drėgmę, o tai padeda išlaikyti natūralų odos drėgmės lygį. Taip pat pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas jautrios odos priežiūrai nesukeliant nemalonaus niežulio ar sausumo pojūčio. Naudojamas kaip tirštiklis norint išgauti tinkamą lūpų balzamo konsistenciją.

Theobroma Cacao Butter*– kakavos sviestas padeda apsaugoti pažeistą odą nuo kenksmingų išorės veiksnių ir kitų dirgiklių. Šis komponentas padeda susiformuoti apsauginiam barjerui ant odos paviršiaus, kuris padeda sulaikyti drėgmę odoje. Pasižymi antibakterinėmis, antialerginėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.

Propolis*– propolis drėkina ir švelnina odą. Šis ingredientas turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, kurios pagreitina įvairių žaizdelių gijimo procesą.

Lanolin*– komponentas, padedantis atstatyti ir sulaikyti odos drėgmę. Taip pat, kondicionuoja ir minkština odą.

Calendula Officinalis*– medetkos ekstraktas padeda kondicionuoti odą. Veikia labai šelniai ir raminančiai, todėl nedirgina ir puikiai tinka jautrios odos priežiūrai.