Cosmoway | MAITINAMASIS PĖDŲ KREMAS
17607
page-template-default,page,page-id-17607,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

MAITINAMASIS PĖDŲ KREMAS

Aqua*– kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Cetearyl Alcohol*– ekologiškumo sertifikatais patvirtinta medžiaga, būtina tam, kad priemonė nesusisluoksniuotų, nesušoktų į gumulėlius ir tolygiai pasiskirstytų ant pėdų odos, nes tik taip atsiskleis tikrosios produkto savybės. Taippat, šis komponentas pasižymi minkštinamosiomis bei raminamosiomis savybėmis.

Glycerin*– aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Caprylic/Capric Triglyceride*– medžiaga, gaunama iš kokosų aliejaus ir glicerino. Ingrediento paskirtis – maitinti ir minkštinti odą.

Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*– natūralus kanapių aliejus, kurio sudėtyje esančios riebalų rūgštys savo struktūra yra labai panašios į natūralius odos lipidus, todėl naudojant šį aliejų oda yra atkuriama, raminama, veikiama priešuždegimiškai bei joje sulaikoma drėgmė.

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter– natūralus komponetas, padedantis ant odos paviršiaus suformuoti apsauginį barjerą, kuris neleidžia odai netekti drėgmės. Padeda atkurti elastingumą bei skatina odos atsinaujinimo procesus.

Urea– intensyvus drėkiklis, kuris padeda drėkinti odą.

Sodium Lactate– daugiafunkcinis komponentas, naudojamas kosmetikos priemonėse, kaip drėkiklis. Pasižymi konservuojančiomis savybėmis bei padeda suteikti produktui tinkamą pH.

Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol*,Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate – komponentai, padedantys sujungti vandeninę ir aliejinę fazes ir taip sukurti savitą priemonės konsistenciją.

Lactic Acid*– medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin– konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Parfum– kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

4779033101553 Pedu kremas be seselio