Cosmoway | MAITINAMASIS PLAUKŲ ŠAMPŪNAS SU KOKOSŲ ALIEJUMI
17959
page-template-default,page,page-id-17959,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

MAITINAMASIS PLAUKŲ ŠAMPŪNAS SU KOKOSŲ ALIEJUMI

Aqua*-kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco Glucoside*– tai švelni nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų.Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, kondicionuoja odą ir plaukus.

Sodium Coco-Sulfate*– anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Glycerin*– aktyvus drėkiklis, pasižymi plaukų kondicionavimo savybėmis.

Cocamidopropyl Betaine*– iš natūralių žaliavų išgauta paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti produkto veikimą, gerina produkto putojimą bei jį tirština. Veikia kaip antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Glyceryl Oleate*– tai iš augalinių aliejų gaunamas emulsiklis, kuris produktui suteikia lengvumo, o plaukams minkštumo, glotnumo ir švelnumo. Palengvina plaukų šukavimą ir padeda jiems dar labiau žvilgėti.

Dimethiconol, TEA-Dodecylbenzenesulfonate – silikono emulsija, palengvinanti drėgnų ir sausų plaukų šukavimą, suteikia plaukui švelnumo jausmą, padeda plaukui labiau blizgėti.

Cocos Nucifera (Coconut) Oil*– kokosų aliejus, pasižymi intensyviomis maitinamosiomis savybėmis, apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo. Jame yra įvairių, itin naudingų vitaminų bei antioksidantų, kurie suteikia plaukams minkštumo, glotnumo ir žvilgesio.

Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum* – natūralus tirštiklis, produktui suteikiantis malonią tekstūrą.

Xanthan Gum* – tirštiklis ir formulės stabilizatorius, ne tik sujungiantis visas medžiagas į vieną visumą, bet ir atliekantis odos kondicionavimo funkciją.

Hydrolyzed Wheat Protein*, Hydrolyzed Wheat Gluten*– hidrolizuotas kviečių baltymas ir glitimas, kurie prisitvirtina prie plaukų paviršiaus, kad padėtų apsaugoti ir pagerinti plaukų būklę.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride*– medžiaga padedanti sumažinti plaukų vėlimąsi bei susitvarkyti su pasišiaušusiais, įsielektrinusiais plaukais. Taip pat, padeda sukurti tinkamą priemonės konsistenciją.

Lactic Acid*– medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

Polyquaternium-10 – plaukus kondicionuojanti medžiaga, palengvinanti plaukų šukavimą, suteikianti glotnumo jausmą po priemonės naudojimo.

Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside – tai polimero ir paviršiaus aktyvios medžiagos mišinys, naudojamas kaip baliklis, suteikiantis produktui kreminę baltą spalvą.

Benzyl Alcohol*– ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Dehydroacetic Acid*– ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Parfum– kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

Coumarin– sudedamoji kvapo dalis.

*- Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai.

477903310003 Green Feels Special line_Plauku sampunas su kokosu aliejumi_be seselio