Cosmoway | NATŪRALIOS SUDĖTIES KŪNO PRAUSIKLIS SU GOJI UOGŲ EKSTRAKTU
18011
page-template-default,page,page-id-18011,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

NATŪRALIOS SUDĖTIES KŪNO PRAUSIKLIS SU GOJI UOGŲ EKSTRAKTU

Aqua* – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Sodium Coco-Sulfate* – anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Glycerin* – aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Coco Glucoside* – tai švelninejoninėpaviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų.Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, bei užtikrina švelnios odos jausmą po naudojimo (kondicionuoja odą ir plaukus).

Coco-Betaine* – iš kokosų aliejaus išgaunama paviršiaus aktyvioji medžiaga,  kuri padeda sušvelninti anijoninės paviršiaus aktyvios medžiagos veikimą, laikoma labai švelniu odą ir plaukus kondicionuojančiu plovikliu, turinčiu antistatinių savybių.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract – ekstraktas, pasižymintis odos ir plaukų kondicionuojamosiomis savybėmis, padeda sušvelninti ir minkštinti odą.

Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil* – šis natūralus migdolų aliejus, sudėtyje turintisvitaminų A, B1, B2 ir B6, pasižymi drėkinančiomis ir odą maitinančiomis savybėmis. Sudėtyje yra net 30% linoleninės rūgšties ir nepakeičiamos Omega 6 riebalų rūgšties. Linoleninė rūgštis prisideda prie vandens išgarinimo iš odos sumažinimo ir prisideda prie sveikos odos palaikymo. Giliai įsiskverbia į odą, prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo taip pat padeda pamaitinti odą.

Panthenol* -aktyvus komponentas dedamas į kosmetikos priemones tam, kad padėtų pagerinti plaukų ir odos išvaizdą, veikia kaip drėkiklis, suteikiantis odai minkštą ir lygią išvaizdą.  Kondicionuoja plaukus ir odą, veikia kaip antistatikas.

Glycol Distearate*, Coco-Glucoside*, Glyceryl Oleate*, Glyceryl Stearate* – mišinys padedantis kondicionuoti odą ir plaukus. Taip pat, veikia kaip baliklis, suteikiantis produktui kreminę baltą spalvą.

Xanthan Gum* – tirštiklis ir formulės stabilizatorius, ne tik sujungiantis visas medžiagas į vieną visumą, bet ir atliekantis odos kondicionavimo funkciją.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

Limonene* – sudedamoji kvapo dalis.

Benzyl Salicylate* –  sudedamoji kvapo dalis.

Benzyl Alcohol* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Dehydroacetic Acid* – ekologiškumo sertifikatais patvirtinta konservuojamoji medžiaga, užtikrinanti kokybišką kosmetikos priemonės sudėtį viso galiojimo laikotarpiu.

Lactic Acid* – medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

* – Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai