Cosmoway | RANKŲ KREMAS “NUNU KĄ TU?”
17785
page-template-default,page,page-id-17785,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

RANKŲ KREMAS “NUNU KĄ TU?”

Aqua – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Glycerin – aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Caprylic/Capric Triglyceride –  medžiaga, gaunama iš kokosų aliejaus ir glicerino. Ingrediento paskirtis – maitinti ir minkštinti odą.

Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol*,Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate – komponentai, padedantys sujungti vandeninę ir aliejinę fazes ir taip sukurti savitą priemonės konsistenciją.

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil – alyvuogių aliejus pasižymi maitinamosiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis. Padeda kondicionuoti odą.

Dimethicone – medžiaga, formuojanti apsauginį sluoksnį ant odos (leidžia odai kvėpuoti), kuris yra atsparus vandeniui.

Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil – švelnios ir lengvos konsistencijos aliejus, kuris maitina ir drėkina odą, padeda ją sušvelninti.

Sodium Polyacrylate – komponentas, padedantis išgauti tinkamą priemonės konsistenciją.

Propylene Glycol – ingredientas, kuris drėkina ir kondicionuoja odą, padeda atkurti jos elastingumą. Veikia kaip tirpiklis, kuris tirpina kitus ingredientus ir padeds jiems geriau veikti

Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin – konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Citric Acid – rūgštis, būtina sukurti kremo pH. Kremas, kaip ir mūsų oda, turi savo pH. Kad kremas nedirgintų odos, jo pH turi atitikti odos pH.
*natūralios kilmės ar ekologiškumo sertifikatus turinčios medžiagos.

4779033101454 Green Feels NU NU_be seselio