Cosmoway | Šampūnas su natūraliais dilgėlių ir mangų ekstraktais
17969
page-template-default,page,page-id-17969,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Šampūnas su natūraliais dilgėlių ir mangų ekstraktais

Aqua*– kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco Glucoside* tai švelni nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų.Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, kondicionuoja odą ir plaukus.

Sodium Coco-Sulfate*– anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Cocamidopropyl Betaine*– iš natūralių žaliavų išgauta paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti produkto veikimą, gerina produkto putojimą bei jį tirština. Veikia kaip antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Panthenol* – aktyvus komponentas dedamas į kosmetikos priemones tam, kad padėtų pagerinti plaukų ir odos išvaizdą, veikia kaip drėkiklis, suteikiantis odai minkštą ir lygią išvaizdą.  Kondicionuoja plaukus ir odą, veikia kaip antistatikas.

Xanthan Gum*– stabilizatorius, ne tik sujungiantis visas medžiagas į vieną visumą, bet ir atliekantis odos drėkinimo funkciją.

Mangifera Indica (Mango) Extract* – natūralus ekstraktas iš mango vaisiaus, kuris padeda kondicionuoti ir švelninti odą.

Urtica Dioica (Nettle) Extract* – natūralus ekstraktas turintis kondicionuojamųjų odos ir plaukų savybių, padeda minkštinti ir švelninti odą, tonizuoja. Gali padėti kovoje su pleiskanomis.

Glycerin*– aktyvus drėkiklis, pasižymi odos kondicionavimo savybėmis.

Lactic Acid*– medžiaga naudojama tinkamam priemonės pH išgauti.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride*– medžiaga padedanti sumažinti plaukų vėlimąsi bei susitvarkyti su pasišiaušusiais, įsielektrinusiais plaukais. Taip pat, padeda sukurti tinkamą priemonės konsistenciją.

Polyquaternium-10 – plaukus kondicionuojanti medžiaga, palengvinanti plaukų šukavimą, suteikianti glotnumo jausmą po priemonės naudojimo.

Styrene/Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside – tai polimero ir paviršiaus aktyvios medžiagos mišinys, naudojamas kaip baliklis, suteikiantis produktui kreminę baltą spalvą.

Sodium Benzoate, Potassium Sorbate – konservantai, privalomi norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Sodium Chloride* – į ingrediento sudėtį įeinanti medžiaga.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

*- Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai.