Cosmoway | ŠAMPŪNAS SU NATŪRALIU ALAUS MIELIŲ EKSTRAKTU IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI
17975
page-template-default,page,page-id-17975,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

ŠAMPŪNAS SU NATŪRALIU ALAUS MIELIŲ EKSTRAKTU IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ ALIEJUMI

Aqua* – kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco Glucoside* – tai švelni nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų. Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, kondicionuoja odą ir plaukus.

Sodium Coco-Sulfate* – anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, užtikrinanti putojimą ir puikų valančių savybių efektyvumą.

Coco-Betaine* – iš kokosų aliejaus išgaunama paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti anijoninės paviršiaus aktyvios medžiagos veikimą. Ši medžiaga aikoma labai švelniu odą ir plaukus kondicionuojančiu plovikliu, turi antistatinių savybių.

Juglans Regia (Walnut) Seed Oil*, Olus Oil*, Tocopherol – tai natūralus graikinių riešutų ir augalinių aliejų mišinys, praturtintas antioksidantu tokoferoliu. Aliejaus sudėtyje yra net 60% Omega 6 ir 12% Omega 3 riebalų rūgščių. Dėl Omega 6 gausos graikinių riešutų aliejus padeda sudrėkinti ir pamaitinti odą. Drėkina bei švelnumo ir minkštumo jausmą.

Faex Medicinalis (Beer Yeast) Extract* – natūralus alaus mielių ekstraktas, kuris padeda kondicionuoti odą ir plaukus, suteikti jiems minkštumo.

Hydrolyzed Wheat Protein*, Hydrolyzed Wheat Gluten* – hidrolizuotas kviečių baltymas ir glitimas, kurie prisitvirtina prie plaukų paviršiaus, kad padėtų apsaugoti ir pagerinti plaukų būklę.

Glycerin* – aktyvus drėkiklis, pasižymi plaukų kondicionavimo savybėmis.

Coco-Betaine*- iš kokosų aliejaus išgaunama paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti anijoninės paviršiaus aktyvios medžiagos veikimą. Ši medžiaga aikoma labai švelniu odą ir plaukus kondicionuojančiu plovikliu, turi antistatinių savybių.

Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate* – iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride* – medžiaga, padedanti sumažinti plaukų vėlimąsi bei susitvarkyti su pasišiaušusiais, įsielektrinusiais plaukais. Taip pat, padeda sukurti tinkamą priemonės konsistenciją.

Coco Glucoside, Styrene/Acrylates Copolymer – polimeras, naudojamas norint sulyginti produkto spalvąbei geriau sujungti visas jame esamas medžiagas, kad produkto konsistensija būtų dar malonesnė.

Sodium Benzoate, Potassium Sorbate – konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Parfum – kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą.

*- Ekologiški sertifikuoti arba natūralios prigimties ingredientai.