Kas mes?

Mūsų istorija
prasidėjo
nuo įsimylėjimo.

Pamilome kosmetikos rinką, nes kiekvieną dieną kuriame tam, kad žmonės būtų gražesni ir sveikesni.

Kosmetika mums – kur kas daugiau nei kasdienė jūsų vonios kambaryje laikoma prekė.

Esame tikri, kad kiekvienas kosmetikos produktas privalo sukurti ypatingus pojūčius, kuriuos pajusite savo kūnu.

Tegul džiaugsmą teikia net pačios mažiausios smulkmenos – pradėkite tai suprasti, kad ir nuo švelnaus kremo potėpio po saldaus miego ar sunkios darbo dienos. Visa mūsų komanda sakome jums AČIŪ, kad esate.

Justė Pinkevičienė, Rinkodaros vadovė, Cosmoway bendraturtė

COSMOWAY Įmonė įsikūrusi Kauno rajone, visai netoli Kauno marių regioniniam parkui priklausiančio Kadagių slėnio, kuris nuo seno garsus įspūdingu Nemuno kilpos kraštovaizdžiu.

Natūrali gamta, supanti COSMOWAY laboratoriją, kiekvieną dieną įkvepia komandos narius kurti grožio produktus su išskirtine meile ir atsidavimu.

Įmonė veiklą pradėjo 2012 metais nuo kūno priežiūros priemonių kūrimo užsienio rinkoms, įvairiems tarptautiniams prekės ženklams.

Šiuo metu COSMOWAY aktyviai gamina veido, kūno, plaukų puoselėjimo bei burnos priežiūros priemones ne tik Lietuvai, bet ir Danijai, Norvegijai, Didžiajai Britanijai, Lenkijai, Jungtinėms Amerikos Valstijoms.

Filosofija

PROFESIONALUMAS, ATVIRUMAS, NORAS STEBINTI – MŪSŲ VEIKLOS FILOSOFIJOS PAGRINDAS.

PROFESIONALUMAS Savo naujų kosmetikos priemonių formulių kūrimą patikime tik chemijos mokslų specialistams. Jų tikslas – pasitelkiant mokslines žinias bei nuolatinį bendradarbiavimą su tarptautinėmis kosmetikos laboratorijomis atrasti geriausias kosmetikos ingredientų kombinacijas odai, plaukams bei burnos higienai. Profesionalumas – mums tai reiškia kiekvieną įmonės procedūrą atlikti pasitelkiant konkrečios srities profesionalus. Su išskirtine komandine dvasia bei nesuvaidinta aistra mūsų kuriamiems produktams.

ATVIRUMAS Atvirumas kiekvienam mūsų vartotojui ar komandos nariui – viena esminių mūsų įmonės vertybių. Ne veltui mūsų valdomo prekės ženklo GREEN FEEL‘S pakuočių viduje ar internetiniame puslapyje, kuriame dabar lankaisi, prie kiekvieno produkto aprašymo rasite VISŲ priemonės sudėtinių dalių itin išsamų paaiškinimą. Tai leidžia vartotojui jaustis drąsiai, suprasti ir žinoti, ką jis tepasi ant savo odos, plaukų ar kuo valosi dantis. Prisiimame visą atsakomybę už mūsų kuriamus produktus ir tikime, kad tik atviri tarpusavio santykiai, kurie nebūtinai lydimi tik pačių gražiausių žodžių, vieni kitiems gali leisti sukurti neįtikėtinai stiprius santykius nuolat augant ir tobulėjant.

NORAS STEBINTI Neatrasti komponentai, išskirtiniai produktų dizaino sprendimai, naujų inovatyvių kosmetikos funkcijų kūrimas ar tiesiog kūrybingi metodai, skirti nuolat tobulėti visai mūsų profesionalų komandai. Tikslas tik vienas – tegul staigmenos kiekvienam iš jūsų būna itin malonios ir nuolat jūsų laukiamos.

Komanda

Laboratorija

Mūsų tikslas – Atrasti geriausias kosmetikos aktyvių komponentų kombinacijas, kurios profesionaliai patenkintų jūsų odos, plaukų, burnos higienos poreikius.

Kodėl mes kuriame kosmetiką? Kad jūs pajaustumėte esminius odos ir plaukų poreikius.

Nuolatinis bendradarbiavimas su tarptautinėmis laboratorijomis, mūsų chemijos mokslo specialistų žinių tobulinimas ir išskirtinis komandos narių požiūris į kosmetikos kūrimą, kai ekspertiškumas neatsiejamas su aistringu noru prisidėti prie žmogaus grožio puoselėjimo – leidžia mūsų laboratorijos komandai sukurti kosmetikos formules, kurias įvertina ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio vartotojai.

Augustė Šarkauskaitė, Naujų produktų laboratorijos vadovė.

KOMPETENCIJOS. COSMOWAY komanda įsitikinus, jog kosmetikos priemonių formulių kūrimas turi būti patikėtas tik chemijos mokslų specialistams. Juk tai aktyvių komponentų kompozicijos, kurias jūs kas dien  tepate ant didžiausio savo kūno organo – odos, puoselėjate plaukus ar siekiate užtikrinti tinkamą burnos higieną. Tam, kad kasdieninio naudojimo produktai būtų ne tik efektyvūs, bet ir saugūs, kad būtų atrastos geriausios kosmetikos ingredientų sąveikos vien savarankiško domėjimosi kosmetika bei jos sudėtinėmis dalimis tikrai nepakanka – tai mokslas, kurias reikalauja išskirtinių žinių bei kompetencijų. Tikime, jog mūsų komanda, ne kartą įrodė, jog profesionalumas.

PARNERYSTĖ SU MOKSLO INSTITUCIJOMIS. Glaudūs ryšiai su įvairiomis mokslo institucijomis – viena iš įmonės strateginių krypčių, kuri leidžia nuolat tobulėti ir  būti nuolat kurianti išskirtines, inovatyvias kosmetikos priemonių formules. Šiuo metu įmonė itin aktyviai bendradarbiauja su Kauno technologijos universitetu (KTU). KTU  turi dideles, modernias laboratorijas ir aukštos kvalifikacijos mokslininkų komandą, kurie geranoriškai pasiruošę pasidalyti savo žiniomis ir prisidėti prie inovatyvių produktų kūrimu: „Naujų produktų kūrimas trunka ilgą laiką, su mokslininkais vyksta nuolatinės diskusijos, konsultacijos, esame atviri naujoms idėjoms ir bendradarbiavimui“, A. Šarkauskaitė.

TARPTAUTINĖ PARTNERYSTĖ. COSMOWAY naujų produktų laboratorijos komanda yra kasmetiniai, didžiausių kosmetikos komponentų parodų bei konferencijų dalyviai. Mūsų chemijos mokslo specialistai nuolat bendradarbiauja su tarptautinėmis kosmetikos laboratorijomis, jose vizituoja ir nuolat ieško geriausių sprendimų siekiant sukurti naujausias grožio industrijos tendencijas atitinkančias kosmetikos priemonių formules.

VISAPUSIŠKAS EKSPERTIŠKUMAS. Tikrųjų odos, plaukų bei burnos higienos poreikių pažinimas – pirmasis etapas, nuo kurio prasideda naujos kosmetikos formulės kūrimas. Į naujų produktų kūrimą nuolatos įtraukiami dermatologai bei odontologai, kurie leidžia identifikuoti aktualiausias vartotojų problemas, pažinti žmogaus kūną dar labiau ir atrasti priemones leidžiančias patenkinti jo kūno asmens higienos poreikius kuo efektyviau.

Partneriai

Sertifikatai

Politika

Kokybės, aplinkos apsaugos ir geros gamybos praktikos politika

UAB „Cosmoway“ – kosmetinių gaminių gamybos įmonė, kurioje įdiegta integruota kokybės, aplinkos apsaugos ir geros gamybos praktikos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2015 „Kokybės vadybos sistemos. Reikalavimai“,  LST EN ISO 14001:2015 „Aplinkos vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės“ ir LST EN ISO 22716:2008 „Kosmetikos gaminiai. Geros gamybos praktika. Geros gamybos praktikos vadovas (ISO 22716:2007)“ standartų reikalavimus.

Tikslas: Gaminti saugius ir kokybiškus produktus, atitinkančius vartotojų poreikius, įgyvendinant geros gamybos praktikos reikalavimus bei laikantis įmonei taikomų aplinkos apsaugos reikalavimų. Siekti lyderio pozicijos Lietuvos rinkoje bei didinti eksporto apimtis.

Strateginiai uždaviniai, veiklos kryptys

  • Numatyti ir įvertinti vartotojų ateities poreikius.
  • Taikant pažangias technologijas, plėsti gamybą, didinti gaminamų produktų asortimentą.
  • Gaminamų produktų saugos ir kokybės užtikrinimui taikyti geros gamybos praktikos principus.
  • Prižūrėti įdiegtą vadybos sistemą, nuolat tobulinti valdymo procesus, siekti kokybės, aplinkos apsaugos bei geros gamybos praktikos veiksmingumo gerinimo.
  • Vykdyti aplinkos taršos prevenciją, taupiai ir racionaliai naudojant gamtinius bei energetinius išteklius, diegiant ekologijos požiūriu pažangias technines naujoves.
  • Sistemingai kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją, skatinti kūrybinę iniciatyvą ir sąmoningumą.