GREEN FEEL'S

Mano krepšelis

9,33 

Žiūrėti krepšelį

TEGUL ŠIOS KOSMETIKOS PASIRINKIMAS TAMPA TARSI KETURLAPIO DOBILO ATRADIMAS SPALVINGOJE PIEVOJE.

SUDĖTIS: GREEN FEEL‘S kosmetikos tikslas – kad jūs jaustumėtės drąsiai ir saugiai, nes žinote, ką tepate ant savo odos, plaukų… kuo valotės dantis. Saugumo jausmą pažadame sukurti neturėdami nuo jūsų jokių paslapčių. Drąsiai prisiimame visą atsakomybę už mūsų kuriamus produktus, todėl kiekvieną priemonių sudėtinę dalį ir jos panaudojimo priežastį pristatome itin detaliai priemonių kartoninių dėžučių viduje bei šiame internetiniame puslapyje prie produktų pristatymo. Taigi renkantis mūsų kosmetiką jums nebereikės analizuoti itin sudėtingai skambančių, suprantamų dažniausiai tik chemijos mokslo specialistams, priemonės sudėtinių dalių pavadinimų, kuriuos galite rasti INCI (INCI – tarptautinė kosmetikos nomenklatūra) sąraše. Mes esame su jumis 100 % atviri.

KŪRIMO PROCESAS: mūsų aukščiausios kvalifikacijos specialistai siekia pajusti tikruosius jūsų odos, plaukų pojūčius bei atrasti geriausius sprendimus nepriekaištingai burnos higienai užtikrinti. Kosmetikos priemonių sudėtis kuria tik chemijos mokslų specialistai, kurių tikslas – atrasti geriausias pažangių bei natūralių ingredientų kombinacijas. Kad sudėtyse būtų visko tik tiek, kiek reikia ir ko reikia, kad patenkintume jūsų odos, plaukų bei burnos higienos poreikius. Priemonių efektyvumą vertiname nepriklausomose laboratorijose, gamybą vykdome gerosios gamybos praktikos sertifikatu patvirtintoje COSMOWAY gamykloje, kuri įsikūrusi nuostabios gamtos apsuptyje. Prekės ženklo produktų krepšelyje gausu aukso medalio laimėtojų Lietuviškos kosmetikos kategorijoje bei priemonių, pripažintų tarptautiniu COSMOS NATURAL sertifikatu. GREEN FEEL‘s produktai džiaugiasi vartotojų pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet sparčiai populiarėja ir užsienio rinkose.

MES SAUGOME GAMTĄ: visa GREEN FEEL‘S kosmetika pagaminta naudojant tik žaliąją lietuvišką energiją iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip saulė, vanduo ar vėjas. Naudojame aplinkai draugiškas GREENLEAF tūteles dantų pastoms ar kitiems kūno bei plaukų priežiūros produktams. Šių tūtelių gamyboje naudojamas minimalus kiekis plastiko. Esame parengę kosmetikos pakuočių rūšiavimo atmintinę, kuria dalinamės ne tik šiame puslapyje (skiltis: aplinkosaugos politika), tačiau dedame prie produktų į kartonines dėžutes, daliname parodų metu ar vykdant specialias akcijas pardavimų vietose. Kartonines dėžutes naudojame tik tiems produktams, su kuriais to išvengti negalime dėl gausios informacijos (dalis informacijos yra tiesiog privaloma remiantis rinkos reglamentais), tačiau naudojant kartoną iš visų jėgų stengiamės tai daryti kuo atsakingiau ir prasmingiau – kaip jau minėta sudėties skiltyje, stengiamės, kad priemonių pakuotės ne tik suteiktų kuo daugiau informacijos apie mūsų produktą, tačiau ir edukuotų.

MUMS SVARBU EDUKUOTI: mūsų tikslas – dalintis su vartotojais kosmetikos kūrimo žiniomis, padėti formuoti teisingus kosmetikos naudojimo įpročius, griauti grožio mitus. Kviečiame prenumeruoti mūsų kasmėnesinį grožio naujienlaiškį, apsilankyti rubrikoje GROŽIO BLOGAS bei sekti projektą GROŽIO MITŲ GRIOVĖJOS, kurio viena iš iniciatorių Justė Pinkevičienė – COSMOWAY bendraturtė ir viena iš kosmetikos GREEN FEEL‘S kūrėjų.