GREEN FEEL’S TINTED DAY FACE CREAM BB LIGHT

See product

Composition

Do you really know what you put on your face and body?

Organic or eco-certified ingredient

Aqua

Kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Cyclopentasiloxane

Emolientas, geba kondicionuoti odą, veikia kaip tirpiklis. kartu su PEG/PPG-18/18 Dimethicone padeda stabilizuoti emulsiją, padeda pigmentams pasiskirstyti and odos.

Propylene Glycol

Drėkiklis (humektantas), padeda kondicionuoti odą. Be odos puselėjimo komponentas formulėje naudojamas, tam, kad padėtų sukurti norimą priemonės konsistenciją, atlieka tirpiklio (padeda ištirpinti ir stabilizuoti kai kurias vandenyje netirpias medžiagas) ir klampos reguliatoriaus funkcijas.

Glycerin

Aktyvus odos drėkiklis, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo.

Phenyl Trimethicone

Padeda kondicionuoti odą, ją minkštinti. Naudojamas bendroje kosmetikos formulėje leidžia sukurti priemonės konsistenciją, kuri nepaliektų riebumo jausmo, kaip įmanoma lengviau teptųsi ir tolygiai pasiskirstytų ant odos. Taip pat komponentas skirtas sukurti ploną minkštą plėvelę ant odos, kuri leidžia sukurti švelnios odos efektą.

Mica

Natūraliai gamtoje esantis mineralas, kosmetikoje naudojamas kaip dažiklis.

Glyceryl Stearate

Veikia kaip emolientas - suteikia odai glotnumo, taip pat stabilizuoja emulsiją

Hydrogenated Polydecene

Tam kad, kreme naudojami pigmentai (spalva) efektyviai atliktų savo funkcijas reikalinga pagalbinė medžiaga. Taigi pigmentai sąveikaudami su šiuo komponentu (kitaip tariant, pigmentai įsimaišo į šią medžiagą) sėkmingai integruojasi tarp kitų kremo aktyviųjų medžiagų. Ši medžiaga pasižymi ir odą minkštinančiomis bei kondicionuojančiomis medžiagomis.

PEG-12 Dimethicone

Medžiaga padedanti kondicionuoti odą, suteikia odai minkštumo veikia kaip drėkiklis. Taip pat, padeda susidaryti emulsijai.

Cetearyl Alcohol

Medžiaga padedanti susidaryti tinkamai kremo konsistencijai (emulsijai), kad ji būtų stabili (neprarastų savo kokybinių parametrų). Taip pat veikia kaip odos minkštiklis.

Tapioca Starch

Padeda sukurti minkštos, šilkinės odos jausmą bei išvengti riebios kremo konsistencijos efekto. Taip pat prisideda prie geresnės kremo estetinės išvaizdos.

PEG/PPG-18/18 Dimethicone

Silikono pagrindo emulsiklis. Naudojamas tam, kad veikdamas kartu su Cyclopentasiloxane padėtų stabilizuoti kremo masę (emulsiją). Užtikrinti kreme šią funkciją itin svarbu, kad produktas neprarastų savo kokybinių ir efektyvumo parametrų.

Dimethicone

Suteikia minkštos, šilkinės odos jausmą. Pasižymi lengvu pasiskirstymu ant odos. Padeda apsaugoti odą nuo žalingų išorės veiksnių.

Isopropyl Palmitate

Odos minkštiklis, skirtas paversti kremo konsistenciją lengvai susigeriančia ir tolygiai pasiskirtančia ant odos.

Ceteareth-20

Emulsiklis, kuris sujungdamas vandens ir aliejinę fazes, padeda išgauti tinkamą emulsijos konsistenciją ir ją stabilizuoja

Hydroxystearic Acid

Medžiaga įeinanti į pigmento mišinio sudėtį, padeda suformuoti vientisą kremo su pigmentu konsistenciją (atlieka emulsiklio funkciją).

Phenoxyethanol

Konservantas, skirtas išlaikyti priemonę tinkamos kokybės (kad būtų išsaugotas produkto saugumas ir efektyvumas) visą galiojimo laiką

Persea Gratissima Oil

Natūralus avokadų aliejus, intensyviai maitina ir ramina sudirgusią odą. Komponentas minkština odą, padeda atsikratyti nemalonaus sausos odos tempimo pojūčio.

Olus Oil

Augalinis aliejus, naudojamas kaip emolientas ir drėkiklis, kuris suformuoja lipidinį barjerą ant odos paviršiaus ir apsaugo nuo vandens netekimo

Ceteareth-12

Emulsiklis, kuris sujungdamas vandens ir aliejinę fazes, padeda išgauti tinkamą emulsijos konsistenciją ir ją stabilizuoja

Cetyl Palmitate

Emolientas, kondicionuoja odą, mažina nemalonų aliejaus pojūtį ant odos paviršiaus

Sodium Polyacrylate

Medžiaga padedanti tirštinti, stabilizuoti (kad kremas nekistų nie išvaizdos nei kuriamų pojūčių atžvilgiu) kremo konistenciją (emulsiją), sukuria lengvos konsistencijos efektą, padeda užtikrinti gerą priemonės pasiskirstymą, malonų jausmą po užtepimo.

Sodium Stearoyl Glutamate

Natūralios kilmės emulsiklis, kurio tikslas padėti sujungti priemonės eliejinę ir vandeninę dalis į vieną bendrą visumą, vadinamą emulsiją (vientisa kremo masė, konsistencija).

Parfum

Kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą, nes juk su juo gražintis tiesiog maloniau.

Ethylhexylglycerin

Konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Xanthan Gum, Hectorite, Cellulose

Tirštiklių ir klampos reguliatorių mišinys - kitaip tariant medžiagų mišinys, kuris padeda sukurti norimą produkto tirštumą bei padeda išsaugoti jo stabilumą (kad sukurta masė nepakaistų).

Dimethiconol

Kartu su cyclopentasiloxane padeda minkštinti odą bei sukurti šilkinio jausmo efektą jausmą po priemonės užtepimo.

Polymethylsilsesquioxane

Padeda sukurti minkštos, šilkinės odos jausmą bei išvengti riebios kremo konsistencijos efekto. Taip pat prisideda prie geresnės kremo estetinės išvaizdos.

Chlorphenesin

Į pigmento (spalvos) mišinių sudėtį įeianti medžiaga veikianti kaip konservantas ir užtikrinanti tinkamą ingrediento kokybę.

Caffeine

Komponentas padedantis minkštinti, kondicionuoti odą.

Soluble Collagen

Trečio tipo kolagenas, veikia kaip intensyvus odos drėkiklis, kondicionuoja odą ir formuoja ant jos ploną plėvelę, leidžiančią ją apsaugoti bei sukuriančią švelnios odos efektą.

Polyhydroxystearic Acid

Į pigmento mišinio sudėtį įeinanti medžiaga turinti emulgavimo savybių.

Sodium Chloride

Emulsijos klampos reguliatorius – svarbu siekiant užtikrinti tinkamą ant odos tepti skirtą produkto konsistenciją.

Sodium Hyaluronate

Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, padeda kondicionuoti odą, veikia kaip odos drėkiklis.

CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Pigmentai suteikiantys kremui būdingą spalvą.

Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool

Į kvapą įeinančios sudėtinės dalys, nes visuose aromatuose galite atrasti daugiau, juose veikiančių mežiagų. Pastarąsias įvardinti svarbu, kad vartotojas galėtų įvertinti galimas alergines reakcijas.