LŪPŲ BALZAMAS SU NATŪRALIU KANAPIŲ SĖKLŲ ALIEJUMI

Žiūrėti produktą

Kompozycja

Czy naprawdę wiesz, co nakładasz na twarz i ciało?

Składnik organiczny lub certyfikowany ekologicznie

Cocos Nucifera Oil

Kokosų aliejus, pasižymi intensyviomis odą maitinančiomis savybėmis. Jame yra įvairių, itin naudingų vitaminų bei antioksidantų, kurie suteikia odai minkštumo ir švelnumo.

Cera Alba

Tai natūrali medžiaga kitaip dar vadinama bičių vašku. Ši medžiaga sudaro ant odos tam tikrą barjerą, kuris ją apsaugo nuo išorės veiksnių. Bičių vaškas padeda sulaikyti drėgmę, o tai padeda išlaikyti natūralų odos drėgmės lygį. Taip pat pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas jautrios odos priežiūrai nesukeliant nemalonaus niežulio ar sausumo pojūčio. Naudojamas kaip tirštiklis norint išgauti tinkamą lūpų balzamo konsistenciją.

Ricinus Communis Oil

Augalinės kilmės aliejus, natūraliai drėkinantis, minkštinantis ir kondicionuojantis odą.

Cannabis Sativa Seed Oil

Natūralus kanapių aliejus, kurio sudėtyje esančios riebalų rūgštys savo struktūra yra labai panašios į natūralius odos lipidus, todėl naudojant šį aliejų oda yra raminama, veikiama priešuždegimiškai bei joje sulaikoma drėgmė.

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Švelnios ir lengvos konsistencijos aliejus, kuris skirtas maitinimui ir drėkinimui.

Tocopheryl Acetate

Vitaminas E, skirtas apsaugoti natūralius priemonėje naudojamus aliejus nuo oksidacinio proceso (vykstant oksidaciniam procesui aliejus praranda savo savybes, keičia kvapą, dėl to priemonė praranda kokybę). Taip pat, šis komponentas yra stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti odą nuo senėjimo procesų.