AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ JUODAS RANKŲ MUILAS

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Aqua

Kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Coco-Glucoside

Tai švelni nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų. Pasižymi išskirtiniu putojimu, padeda sutirštinti produkto konsistenciją, kondicionuoja odą arba plaukus.

Sodium C12-18 Alkyl Sulfate

Valončios ir putojančios medžiagos savybės, padeda nuvalyti susikaupusius nešvarumus. Taip pat veikia kaip emulsiklis, sujungdamas vandens ir aliejaus fazes turi įtakos formuojant produkto tekstūrą

Glycerin

Aktyvus odos drėkiklis, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo.

Cocamidopropyl Betaine

Iš natūralių žaliavų išgauta paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti produkto veikimą, gerina produkto putojimą bei jį tirština. Veikia kaip antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.

Citric Acid

Rūgštis, būtina sukurti kremo, prausiklio, šampūno pH., kaip ir mūsų oda, turi savo pH. Kad produktas nedirgintų odos, jo pH turi atitikti odos pH.

Glyceryl Oleate

Tai iš augalinių aliejų gaunamas emulsiklis, kuris produktui suteikia lengvumo, o plaukams minkštumo, glotnumo ir švelnumo. Palengvina plaukų šukavimą ir padeda jiems dar labiau žvilgėti.

Parfum

Kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą, nes juk su juo gražintis tiesiog maloniau.

Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Panthenol

Tai yra B5 vitamino forma, kuri itin svarbi sveikai atrodančiai odai. Šis komponentas gerina odos būklę, ją drėkina, tonizuoja, suteikia minkštumo bei stangrumo. Taip pat pasižymi raminamuoju poveikiu.

Charcoal Powder

Aktyvintoji anglis veikia kaip švelnus šveitiklis, kuris padeda nuvalyti negyvas odos ląsteles esnčias ant odos paviršiaus, taip pat absorbuoja susikaupusius nešvarumus.

Piper Nigrum Fruit Extract

Šis ekstraktas pasižymi ypatingu aromatu, suteikia odai glotnumo bei energizuoja

Polyglyceryl-10 Stearate

Veikia kaip emulsiklis, sujungdamas aliejaus ir vandens fazes padeda sukurti norimą produkto tekstūrą, taip pat šis ingredientas pasižymi odą drėkinančiomis, švelnumo pojutį suteikiančiomis savybėmis.

Polyglyceryl-10 Myristate

Emulsiklis, sujungdamas vandens ir aliejaus fazes padeda sukruti norimą produkto tekstūrą, pasižymi kondicionuojančiu odą poveikiu.

Polyglycerin-10

Humektantas - padeda į odą pritraukti drėgmę ir ją išlaikyti

Sodium Dehydroacetate

Konservantas, skirtas išlaikyti priemonę tinkamos kokybės (kad būtų išsaugotas produkto saugumas ir efektyvumas) visą galiojimo laiką.