DAUGIAFUNKCINĖ DANTŲ PASTA SU NATŪRALIU BAZILIKO EKSTRAKTU IR ETERINIU PIPIRMĖČIŲ ALIEJUMI

Dantų pasta SVEIKAM GYVENIMO BŪDUI. Šiuolaikinis žmogus ne tik domisi, ar dantų pastoje naudojami ingredientai yra natūralūs, dantų pasta yra efektyvi, bet ir tikisi visiško atvirumo iš priemonės gamintojų. Tikime, jog jūs esate smalsūs, todėl priemonės dėžutės viduje pateikiame visą priemonės sudėtinių dalių sąrašą su kiekvieno komponento reikšme. BŪKITE TIKRI KUO VALOTĖS SAVO DANTIS! Eterinis pipirmečių aliejus suteikia ilgalaikį gaivos pojūtį, o bazilikų ekstraktas pasižymi raminamosiomis savybėmis. Priemonėje esantis natrio monofluorofosfatas padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies ir apnašų susidarymo, stiprinti emalį. Veikdamas kartu su kalcio karbonato ir hidroksiapatito dalelėmis, padeda efektyviai remineralizuoti danties emalį ir atstatyti mikroskopinius defektus baltesnei ir sveikesnei šypsenai.

Naudojimas

Vaikams iki 6 m. naudoti žirnio dydžio kiekį; stebėkite, kad nenurytų. Sudėtyje yra natrio monofluorofosfato (1000 ppm F ̄). Prieš vartodami produktus, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Calcium Carbonate

Švelni abrazyvinė medžiaga, padedanti nuo danties paviršiaus pašalinti dėmeles. Turi buferinių savybių, todėl padeda stabilizuoti burnos pH ir išvengti burnos ertmės rūgštėjimo. Palaiko šarminį burnos ertmės pH.

Aqua

Kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Sorbitol, Mannitol

Drėkikliai, kurie neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tubelėje ir suteikia jai švelnią tekstūrą. Tai taip pat yra saldikliai, kurie nėra metabolizuojami burnos bakterijų, ir taip sumažina rūgščių gamybą, o tai iš dalies mažina tikimybę atsirasti dantų ėduoniui.

Glycerin

Drėkiklis, kuris neleidžia pastai išdžiūti dantų pastos tūbelėje, padeda kontroliuoti dantų pastos klampumą.

Calcium Hydroxyapatite; Calcium Carbonate

Kalcio karbonato ir kalcio hidroksiapatito kompleksas, sukurtas taip, kad turėtų didelį paviršiaus plotą, kuris lengvai prisitvirtina prie danties paviršiaus ir taip palengvina danties remineralizacijos procesą. Padeda balinti dantis ir sušvelninti danties paviršių.

Hydrated Silica

Tirštiklis, kuris naudojamas dantų pastų formulėse, padeda stabilizuoti dantų pastą.

Aqua; Disodium Cocoyl Glutamate; Propanediol; Sodium Chloride

Draugiška gamtai ir švelni valomoji medžiaga, skirta padėti nuvalyti nešvarumus nuo danties paviršiaus.

Potassium Oxalate

Dvigubo poveikio aktyvus komponentas, skirtas jautrių dantų priežiūrai. Komponentas nusėda ant danties ir užveria dentino tubules, taip veikdamas ilgą laiką.Turi ir trumpalaikį efektą – padeda sumažinti dantų nervų galiukų jautrumą.

Calcium Glycerophosphate

Aktyvusis komponentas, kuris padeda išvengti burnos gleivinės rūgštėjimo, remineralizuoti danties emalį ir išvengti ėduonies.

Cellulose Gum

Vandeninės ir kietos fazių surišėjas, stabilzuojantis dantų pastą ir neleidžiantis atsiskirti kietai ir vandeninei dantų pastos fazėms.

Sodium Monofluorophosphate

Aktyvusis komponentas, viena iš fluorido formų naudojamų dantų pastose, padedantis sustiprinti dantis. Tai prevencinė priemonė nuo dantų ėduonies, padedanti remineralizuoti emalį ankstyvose ėduonies stadijose.

Aqua, Glycerin, Ocimum Basilicum (Basil) Flower, Leaf, Stem Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Ekstraktas išgautas iš baziliko augalo, jame esantys eteriniai aliejai padeda kovoti su uždegiminėmis reakcijomis, turi antiseptinių savybių.

Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Eterinis aliejus, suteikia pastai būdingą kvapą ir skonį, padeda paslėpti kitų ingredientų skonius ir kvapus.

Linalool

Eterinių aliejų sudėtinis komponentas, suteikiantis kvapą.

Cocamidopropyl Betaine; Aqua; Sodium Chloride

Švelni valomoji medžiaga, pagerinanti produkto putojimą, išgauta iš natūralios kilmės žaliavų.

Sodium Saccharin

Saldiklis, naudojamas dantų pastose pagerinti skonines savybes, paslėpti kitų ingredientų skonius.

Menthol

Medžiaga pastai suteikianti gaivos pojūtį ir būdingą kvapą, padeda paslėpti kitų ingredientų skonius ir kvapus.

Ethylhexylglycerin, Propanediol

Konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

CI 75810

Natūralios kilmės maistinis dažiklis suteikiantis dantų pastai būdingą spalvą.