GREEN FEEL’S ALIEJINĖS KONSISTENCIJOS KŪNO PRAUSIKLIS SU ŠALTALANKIŲ ALIEJUMI

Aliejinės konsistencijos kūno prausiklis su šaltalankių aliejumi. Kam? Sausai, šerpetoti linkusiai kūno odai. Kaip? Natūralus šaltalankių aliejus intensyviai drėkina odą ir skatina jos regeneraciją. Aliejuje gausu vitaminų C, D, E, jie stiprina odą, padeda atkurti apsaugines odos funkcijas. Iš viso priemonės sudėtyje yra net 65 % natūralios kilmės aliejų (gausu ir sojų aliejaus). Tinka kasdienei visos šeimos narių odos priežiūrai. Itin švelni priemonės konsistencija puikiai tinka jautrios odos priežiūrai. Netestuojama su gyvūnais.

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Glycine Soja (Soybean) Oil

Sojų pupelių aliejus praturtintas riebiosiomis riebalų rūgštimis užtikrina odos švelnumą bei minkštumą. Veikia kaip antioksidantas, atnaujina odos sruktūrą bei elastingumą.

MIPA-Laureth Sulfate, Laureth-4, Cocamide DEA

Ingredientų mišinys, susidedantis iš paviršiaus akyviosios medžiagos ir emulsiklio, užtikrinantis puikų putojimą. Veikia kaip tirpiklis, neleidžiantis atsiskirti natūraliems aliejams.

Isopropyl Palmitate

Odos minkštiklis, skirtas paversti kremo konsistenciją lengvai susigeriančia ir tolygiai pasiskirtančia ant odos.

Ricinus Communis Oil

Augalinės kilmės aliejus, natūraliai drėkinantis, minkštinantis ir kondicionuojantis odą.

Amygdalus Dulcis (Almond) Oil

Šis natūralus migdolų aliejus, sudėtyje turintisvitaminų A, B1, B2 ir B6, pasižymi drėkinančiomis ir odą maitinančiomis savybėmis. Sudėtyje yra net 30% linoleninės rūgšties ir nepakeičiamosOmega 6 riebalų rūgšties. Linoleninė rūgštis prisideda prie vandens išgarinimo iš odos sumažinimo bei prie sveikos odos palaikymo. Giliai įsiskverbia į odą, prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo, padeda pamaitinti odą.

Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil

Šaltalankių aliejus kupinas Omega 7 riebalų rūgščių, kurios maitina ir praturtina vitaminais odą.

Tocopheryl Acetate

Vitaminas E, skirtas apsaugoti natūralius priemonėje naudojamus aliejus nuo oksidacinio proceso (vykstant oksidaciniam procesui aliejus praranda savo savybes, keičia kvapą, dėl to priemonė praranda kokybę). Taip pat, šis komponentas yra stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti odą nuo senėjimo procesų.

Linalool

Kvapiklis, naudojamas kvapams kurti, randamas daugelio eterinių aliejų sudėtyje.

Geraniol

Natūralus, iš pušų sintetinamas, kvapiklis. Taip pat šis kvapiklis yra alergenas, kurį būtina deklaruoti ingredientų sąraše.