GREEN FEEL’S BB MATT VEIDO KREMAS MEDIUM

Toninis dieninis veido kremas BB MEDIUM (vidutinio tamsumo atspalvis). Efektyvumo tyrimai įrodė, kad priemonė veiksmingai drėkina bei maitina odą, suteikia jai švelnaus skaistumo efektą, pasižymi itin švelnia, lengvai pasiskirstančia konsistencija. Švelnus toninis kremo atspalvis itin natūraliai suvienodina odos spalvą, paslepia odos patamsėjimą ar mažus odos trūkumus. Priemonėje aktyviaiveikia HIALURONORŪGŠTIS,AVOKADO ALIEJUS, KOLAGENAS, KOFEINAS. Patikrinta dermatologų. Naudojimas Rekomenduojama naudoti ryte vietoje dieninio kremo, ant švarios veido odos. Jeigu norite derinti su kitais kosmetikos produktais, itin svarbu leisti priemonėms labai gerai įsigerti.

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Aqua

kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Cyclopentasiloxane

Emolientas, geba kondicionuoti odą, veikia kaip tirpiklis. kartu su PEG/PPG-18/18 Dimethicone padeda stabilizuoti emulsiją, padeda pigmentams pasiskirstyti and odos.

Propylene Glycol

Drėkiklis (humektantas), padeda kondicionuoti odą. Be odos puselėjimo komponentas formulėje naudojamas, tam, kad padėtų sukurti norimą priemonės konsistenciją, atlieka tirpiklio (padeda ištirpinti ir stabilizuoti kai kurias vandenyje netirpias medžiagas) ir klampos reguliatoriaus funkcijas.

Phenyl Trimethicone

Padeda kondicionuoti odą, ją minkštinti. Naudojamas bendroje kosmetikos formulėje leidžia sukurti priemonės konsistenciją, kuri nepaliektų riebumo jausmo, kaip įmanoma lengviau teptųsi ir tolygiai pasiskirstytų ant odos. Taip pat komponentas skirtas sukurti ploną minkštą plėvelę ant odos, kuri leidžia sukurti švelnios odos efektą.

Mica

Natūraliai gamtoje esantis mineralas, kosmetikoje naudojamas kaip dažiklis.

Glycerin

Aktyvus odos drėkiklis, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo.

Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate

Emulsiklių ir tinkamą kremo konsistenciją padedančių sukurti medžiagų mišinys. Visi kremai susideda iš dviejų, tarpusavyje nesimaišančių dalių – vandeninės (joje tirpsta visos aktyvios medžiagos) ir aliejinės (skirta kreminės konsistencijos sukūrimui, svarbioms odos puoselėjimo funkcijos užtikrinti). Taigi šis medžiagų junginys skirtas padėti šioms dviems dalims susijungti į vieną bendrą efektyvią visumą. Šios medžiagos prisideda ir prie odo minkštinimo.

Hydrogenated Polydecene

Tam kad, kreme naudojami pigmentai (spalva) efektyviai atliktų savo funkcijas reikalinga pagalbinė medžiaga. Taigi pigmentai sąveikaudami su šiuo komponentu (kitaip tariant, pigmentai įsimaišo į šią medžiagą) sėkmingai integruojasi tarp kitų kremo aktyviųjų medžiagų. Ši medžiaga pasižymi ir odą minkštinančiomis bei kondicionuojančiomis medžiagomis.

Persea Gratissima (Avocado) Oil

Natūralus avokadų aliejus, intensyviai maitina ir ramina sudirgusią veido odą. Komponentas minkština odą, padeda atsikratyti nemalonaus sausos odos tempimo pojūčio.

PEG-12 Dimethicone

Medžiaga padedanti kondicionuoti odą, suteikia odai minkštumo veikia kaip drėkiklis. Taip pat, padeda susidaryti emulsijai.

PEG/PPG-18/18 Dimethicone

Silikono pagrindo emulsiklis. Naudojamas tam, kad veikdamas kartu su Cyclopentasiloxane padėtų stabilizuoti kremo masę (emulsiją). Užtikrinti kreme šią funkciją itin svarbu, kad produktas neprarastų savo kokybinių ir efektyvumo parametrų.

Tapioca Starch, Polymethylsilsesquioxane, Aqua

Padeda sukurti minkštos, šilkinės odos jausmą bei išvengti riebios kremo konsistencijos efekto. Taip pat prisideda prie geresnės kremo estetinės išvaizdos.

CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Pigmentai suteikiantys kremui būdingą spalvą.

Dimethicone

Suteikia minkštos, šilkinės odos jausmą. Pasižymi lengvu pasiskirstymu ant odos. Padeda apsaugoti odą nuo žalingų išorės veiksnių.

Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Konservantas, skirtas išlaikyti priemonę tinkamos kokybės (kad būtų išsaugotas produkto saugumas ir efektyvumas) visą galiojimo laiką.

Soluble Collagen

Trečio tipo kolagenas, veikia kaip intensyvus odos drėkiklis, kondicionuoja odą ir formuoja ant jos ploną plėvelę, leidžiančią ją apsaugoti bei sukuriančią švelnios odos efektą.

Sodium Hyaluronate

Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, padeda kondicionuoti odą, veikia kaip odos drėkiklis.

Sodium Stearoyl Glutamate

Natūralios kilmės emulsiklis, kurio tikslas padėti sujungti priemonės eliejinę ir vandeninę dalis į vieną bendrą visumą, vadinamą emulsiją (vientisa kremo masė, konsistencija).

Sodium Polyacrylate

Medžiaga padedanti tirštinti, stabilizuoti (kad kremas nekistų nie išvaizdos nei kuriamų pojūčių atžvilgiu) kremo konistenciją (emulsiją), sukuria lengvos konsistencijos efektą, padeda užtikrinti gerą priemonės pasiskirstymą, malonų jausmą po užtepimo.

Hydroxystearic Acid

Medžiaga įeinanti į pigmento mišinio sudėtį, padeda suformuoti vientisą kremo su pigmentu konsistenciją (atlieka emulsiklio funkciją).

Caffeine

Komponentas padedantis minkštinti, kondicionuoti odą.

Dimethiconol

Kartu su cyclopentasiloxane padeda minkštinti odą bei sukurti šilkinio jausmo efektą jausmą po priemonės užtepimo.

Chlorphenesin

Į pigmento (spalvos) mišinių sudėtį įeianti medžiaga veikianti kaip konservantas ir užtikrinanti tinkamą ingrediento kokybę.

Xanthan Gum, Hectorite, Cellulose

Tirštiklių ir klampos reguliatorių mišinys - kitaip tariant medžiagų mišinys, kuris padeda sukurti norimą produkto tirštumą bei padeda išsaugoti jo stabilumą (kad sukurta masė nepakaistų).

Parfum

Kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą, nes juk su juo gražintis tieisog maloniau.

Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool

Į kvapą įeinančios sudėtinės dalys, nes visuose aromatuose galite atrasti daugiau, juose veikiančių mežiagų. Pastarąsias įvardinti svarbu, kad vartotojas galėtų įvertinti galimas alergines reakcijas.

Tocopherol

Vitaminas naudojamas norint stabilizuoti deguoniui jautrius komponentrus. Produktuose atlieka plaukų drėkinimo bei odos kondicionavimo funkcijas.

Glyceryl Oleate

Tai iš augalinių aliejų gaunamas emulsiklis, kuris produktui suteikia lengvumo, o plaukams minkštumo, glotnumo ir švelnumo. Palengvina plaukų šukavimą ir padeda jiems dar labiau žvilgėti.

Citric Acid

Rūgštis, būtina sukurti kremo pH. Kremas, kaip ir mūsų oda, turi savo pH. Kad kremas nedirgintų odos, jo pH turi atitikti odos pH.

Sodium Chloride

Kremo masės klampos reguliatorius – svarbu siekiant užtikrinti tinkamą ant odos tepti skirtą kremo konsistenciją.