GREEN FEEL’S LŪPŲ BALZAMAS SU PROPOLIU IR KAKAVOS SVIESTU

100 % natūralus lūpų balzamas su propoliu ir kakavos sviestu. Tinka visai šeimai. Kruopščiai bitučių renkamas propolis, mūsų visų dažniau vadinamas bičių pikiu, dėl savo ypatingų savybių vertinamas jau nuo seno. Šis natūralus komponentas padeda intensyviai maitinti ir apsaugoti lūpų odą nuo šerpetojimo. Kad Jūsų lūpos tikrai būtų sveikos ir švelnios, į pagalbą pasitelkėme švelnųjį kakavos sviestą, kuriame gausu itin svarbių riebiųjų rūgščių ir vitamino E. Balzamo sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, nes skirtas Jūsų lūpoms, kurios švelniai bučiuoja ir džiugina nuostabia šypsena. Rūpinkitės jomis atsakingai.

Naudojimas

Tepkite pagal poreikį.

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Helianthus Annus Seed Oil

Saulėgrąžų aliejus pasižymi odą minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Ant lūpų odos ši medžiaga suformuoja apsauginę plėvelę, kuri padeda išvengti drėgmės išgaravimo ir padidiną odos drėkinimą. Aliejuje taip pat gausu itin svarbių riebiųjų rugščių ir Vitamino E.

Cera Alba

Tai natūrali medžiaga kitaip dar vadinama bičių vašku. Ši medžiaga sudaro ant odos tam tikrą barjerą, kuris ją apsaugo nuo išorės veiksnių. Bičių vaškas padeda sulaikyti drėgmę, o tai padeda išlaikyti natūralų odos drėgmės lygį. Taip pat pasižymi antibakterinėmis ir antialerginėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas jautrios odos priežiūrai nesukeliant nemalonaus niežulio ar sausumo pojūčio. Naudojamas kaip tirštiklis norint išgauti tinkamą lūpų balzamo konsistenciją.

Theobroma Cacao Butter

Kakavos sviestas padeda apsaugoti pažeistą odą nuo kenksmingų išorės veiksnių ir kitų dirgiklių. Šis komponentas padeda susiformuoti apsauginiam barjerui ant odos paviršiaus, kuris padeda sulaikyti drėgmę odoje. Pasižymi antibakterinėmis, antialerginėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis.

Propolis

Propolis drėkina ir švelnina odą. Šis ingredientas turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, kurios pagreitina įvairių žaizdelių gijimo procesą.

Lanolin

Komponentas, padedantis atstatyti ir sulaikyti odos drėgmę. Taip pat, kondicionuoja ir minkština odą.

Calendula Officinalis

Medetkos ekstraktas padeda kondicionuoti odą. Veikia labai šelniai ir raminančiai, todėl nedirgina ir puikiai tinka jautrios odos priežiūrai.