INTENSYVIAI DRĖKINANTI DUŠO ŽELĖ SU LOTOSO ŽIEDŲ EKSTRAKTU

Leiskite drėgme alsuojantiems lotosams pražysti Jūsų vonios kambaryje, trapiais žiedais apglėbti Jūsų kūną ir pasirūpinti Jūsų odos grožiu. Priemonės sudėtyje naudojamas lotoso žiedų ekstraktas bei kiti aktyvūs komponentai pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, o tai padeda suteikti odai švelnumo bei minkštumo pojūtį. Švelnios konsistencijos priemonė tinkamai nupraus Jūsų kūno odą ir ją paruoš kitiems grožio ritualams. Ar jau jaučiate išskirtinį lotoso aromatą? Jis tiesiog praskaidrins Jūsų dieną. Atskleiskite savo odos grožį kartu su lietuviška kosmetika RŪTA!

Naudojimas

Reikiamu kiekiu priemonės švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite sudrėkintą odą, po to nuplaukite.

Žiūrėti produktą

Sudėtis

Ar tikrai žinote, ką tepate ant savo veido ir kūno?

Ekologiška arba ekologijos sertifikatą turinti sudėtinė dalis

Aqua

kosmetikos priemonėse naudojamas vanduo, kuris specialiomis kosmetikos gamyboje naudojamomis technologijomis išvalomas nuo geležies, kalcio ir magnio druskų. Tik itin gryname vandenyje galime ištirpinti aktyvias ir priemonės funkciją užtikrinančias medžiagas.

Glycerin

Aktyvus odos drėkiklis, apsaugo odą nuo drėgmės praradimo.

Sodium Chloride

Kremo masės klampos reguliatorius – svarbu siekiant užtikrinti tinkamą ant odos tepti skirtą kremo konsistenciją.

Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Konservantas, privalomas norint išlaikyti priemonę tinkamos kokybės visą galiojimo laiką.

Coco Glucoside, Glyceryl Oleate

Iš natūralių žaliavų išgautas mišinys, kuris padeda kondicionuoti ir minkštinti odą bei plaukus, taip pat, gali sušvelninti produkto formulės veikimą.

Cocamidopropyl Betaine

Iš natūralių žaliavų išgauta paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri padeda sušvelninti produkto veikimą, gerina produkto putojimą bei jį tirština. Veikia kaip antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.

Citric Acid

Rūgštis, būtina sukurti kremo pH. Kremas, kaip ir mūsų oda, turi savo pH. Kad kremas nedirgintų odos, jo pH turi atitikti odos pH.

Tocopherol

Vitaminas naudojamas norint stabilizuoti deguoniui jautrius komponentrus. Produktuose atlieka plaukų drėkinimo bei odos kondicionavimo funkcijas.

Parfum

Kvapiklis, suteikiantis produktui malonų kvapą, nes juk su juo gražintis tieisog maloniau.